טיפולי הסרת משקפיים – אילו טכנולוגיות קיימות?

טיפולי הסרת משקפיים – אילו טכנולוגיות קיימות?

בעבר היו שתי שיטות לצורך הסרת משקפיים באמצעות לייזר:

בשיטה הראשונה, ביצעו ניתוח ללא חיתוך של הקרנית, התהליך נקרא Custom ASA והצריך החלמה די ארוכה. 

בשיטה השנייה ביצעו חיתוך של הקרנית שנקרא Custom LASIK והצריך החלמה די קצרה.

טיפולי EBK  

רוב טיפולי הסרת המשקפיים בלייזר בשנים האחרונות עבור מי שעבר את גיל 18, מתבצעים בשיטת EBK מדובר בשיטה מוצלחת ביותר שאלפי לקוחות ניסו אותה והם מאד מרוצים מהתוצאות, כיוון שהם אינם זקוקים למשקפיים שלהם ולא לעדשות המגע. מבחינת מרכיבי המשקפיים זוהי איכות חיים שאי אפשר לתאר אותה לאחר כל כך הרבה שנים שבהן הם הרכיבו משקפיים.

הטיפולים הללו קיבלו אישורי ביצוע מהגורמים הרלוונטיים הן באירופה והן בארה"ב. הם פועלים באמצעות מכשור מתקדם המופעל באמצעות טכנולוגיה חדשנית אשר מבצע קילוף עדין של שכבת האפיתל הממוקמת על קרנית העין. שיוף הקרנית נעשה בעדינות רבה ויוצר שינוי בקמירות של הקרנית הפעולה הניתוחית נעשית בעדינות רבה ולכן אין כל פגיעה בשכבת המטרה בקרנית.

התכנון והביצוע המדויקים הם אלו שיוצרים יחד את הניתוח המוצלח. לאחר הניתוח, רקמת האפיתל מצליחה לחזור לגודלה הראשוני, ללא כל משקעים או צלקות.

התוצאה הישירה של הניתוח מעבר להסרת המשקפיים, היא העובדה שנוצר שיפור מהותי בטיבה של הראייה ולכן זהו מהפך נפלא כאשר אין צורך להרכיב את המשקפיים.

התאמה של ניתוחים להסרת משקפיים

קיימות כמה קבוצות באוכלוסייה שמהוות % 30 מהמבקשים שהניתוח אינו מתאים להן:

  • נשים בהיריון.
  • נשים לאחר לידה.
  • לקוחות בעלי מחלות בקבוצת סיכון כמו סוכרת.
  • לקוחות בעלי מחלת עיניים.
  • בעלי קרנית דקיקה.
  • מי שמספר המשקפיים שלו אינו יציב ויש תנודות לכאן או לכאן.

אם החלטתם ללכת על הסרת משקפיים בלייזר, חשוב מאוד שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום עבור ביצוע הליך זה. למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.americanlaser.co.il!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט