הרמת גבות בחוטים

הרמת גבות בחוטים

טיפולי אסתטיקה ושינוי מראה, הפכו עם השנים לטיפולים הרבה יותר נגישים מבעבר. אם פעם הייתם צריכים להזמין תור לניתוח אסתטי כלשהו, הייתם צריכים לחכות כמה חודשים. היום, עם ד"ר חייטון, הכל הופך להיות הרבה יותר נוח ופשוט.

הרמת גבות בחוטים

תהליך של הרמת גבות בחוטים הוא די פשוט, ובדרך כלל זה יהיה כרוך בחתיכה אחת של חוט כותנה. לאחר ניגוב של אזור הגבות, יש למרוח אלכוהול על האזור, כך שהחוט יתפתל וימשך לאורך אזורים שבהם נמצא שיער לא רצוי.

שיטה זו מרימה את השיער ישירות מהשורש, ללא שימוש בכימיקלים כלשהם או משיכה מיותרת על עור עדין.

כמה זמן לוקח לראות שינוי?

כדי לראות שינוי תצטרכו לחכות שלושה עד ארבעה חודשים. כמובן שיש כמה שיטות של טיפול ולכן, יש לבדוק כל טיפול וטיפול על המרכיבים הבאים עימו ומהו זמן ההחלמה מכל טיפול שנעשה לצורך הרמת גבה.

כמה זה עולה?

כמות הקליניקות שמטפלות השינוי והרמת פנים היא גדולה מאוד ולכן, ניתן לראות מבצעים שיוצאים כל שבוע עבור הלקוחות המרוצים. ועדיין, אי אפשר לנקוב בסכום מסוים אך כן ניתן לומר שהמחירים רק יורדים עם השנים.

מה שכן מומלץ לעשות הוא לעקוב אחר המבצעים המוצעים ברשתות החברתיות ולדלות מהם את המידע שאותו בוודאי תצטרכו במקרה ותחליטו לעשות טיפול כלשהו.

הרמה בחוטים

עד לאחרונה, הדרך היחידה שהיה אפשר לטפל בבעיות הנגרמות כתוצאה מרפיון בעור הפנים – כמו לועיות ולחיים צנוחות – הייתה ניתוח מתיחת פנים אצל דר` חייטון – מומחה לאסתטיקה רפואית. אחרי הכל, בעוד שטיפולי הרמת העור יכולים לעזור להחזיר מידה מסוימת של מוצקות, ברגע שקיים עור רפוי באזור המטופל, רק אזמל יכול להסיר אותו באמת.

מהן היתרונות שיש בהרמת העור עם חוט במקום מתיחת פנים?

עבור מטופלים רבים, היתרון הגדול ביותר בהרמת חוט ולא במתיחת פנים, הוא זמן ההחלמה המופחת מאוד הקשור להרמת חוטים. אין מה לעשות, אנחנו חיים בעולם מחוץ מאוד וכל טיפול קצר יותר, מביא אליו יותר קליינטים שנמשכים אליו.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט