איך מתמודדים עם בחילות

איך מתמודדים עם בחילות

בחילות מהוות תופעה גופנית לא נעימה כלל. אדם אשר סובל מבחילות עלול לסבול מהן בשל מחלות שונות, נשים סובלות מבחילות לפחות למשך השליש הראשון להריונן כאשר יש נשים שסובלות מהן בכל מהלך ההיריון וכן, אנשים רבים סובלים מבחילות מסיבות שונות. לעיתים מדובר על בחילות כרוניות שאינן עוברות ולעיתים מדובר על בחילות שמהוות תופעה קצרת טווח. כך או כך, העובדה שבחילות הן בהחלט לא תופעה גופנית נעימה, אשר לא פעם יכולה לגרום לאדם הסובל ממנה חוסר יכולת לתפקד כראוי בחיי היומיום שלו, הרי שאין ספק שחשוב לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הבחילות.

כיצד מתמודדים עם בחילות?

כאמור, כל אדם אשר סובל מבחילות ולא משנה מהי הסיבה, מוצא את עצמו מחפש את הדרכים הטובות ביותר להקל על תחושת הבחילה ועל ההקאות שלא פעם מלוות לתחושה זאת. כאשר מדובר על בחילה שאיננה מרפה, היא יכולה לגרום לאדם לשבות מחיי השגרה שלו ועל כן, חיפוש אחר פתרונות טובים לבחילה הוא ללא ספק קריטי. ישנם אנשים אשר מתמודדים עם תחושת הבחילה באמצעות תרופות סבתא. ידוע שלימון מקל על תחושת הבחילה ולכן אותם אנשים יקפידו לשתות משקאות עם לימון, להריח לימון ועוד. כמו כן, ידוע כי משקאות מוגזים יכולים להקל על תחושת הבחילה ובמיוחד סודה ועל כן, אותם אנשים יקפידו לשתות את המשקאות המדוברים. גם אכילת ארוחות קטנות כל פרק זמן קצר יכולה לסייע בהקלת תחושת הבחילה וכן, הימנעות ממזונות אשר משפיעים לרעה על קיבתו של האדם, זהו בהחלט דבר שיכול לסייע בתחושת הבחילה. ישנם אנשים שלא מוצאים מזור לבחילות שלהם ועל כן פונים לרופא המשפחה שלהם בכדי לקבל מרשם לכדורים ייעודיים נוגדי בחילה.

פתרון איכותי עבור בחילות

אם אינכם מעוניינים ליטול כדורים לצורך העלמת הבחילות שלכם או אם הכדורים כלל לא עוזרים לכם ואף תרופות הסבתא לא עוזרות, הפתרון הטוב ביותר עבורכם הוא צמיד נגד בחילות. מדובר על צמיד המבוסס על פעולה דומה למכשיר טנס  בחילה נוצרת על ידי שליחת אותות מהקיבה של האדם למוחו. המוח מפרש את האותות הללו כתחושת הבחילה ויוצר התכווצויות בבטן שמטרתן היא להקל על תחושת הבחילה באמצעות הקאה. הצמיד מונע מהאותות המגיעות מהקיבה אל המוח להגיע אליו ובכך עוצר את מעגל הקסמים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט