כדורי ספירולינה – למה זה כדאי?

כדורי ספירולינה

אצת ספירולינה התגלה, בעשור האחרון, כמזון קדום שמכיל מרכיבים חיוניים מעולים לתפקוד גופם של יונקים ושאר בעלי חיים. בני אדם ובעלי חיים שניזונים מהאצה, יכולים להאריך את חייהם ולשמור על גוף בריא, רזה גמיש וחיוני יותר, זאת באמצעות צריכה של האצה בחיי היום יום, קראו עוד באתר הזה.

ספירולינה, היא אצת ים שגדלה במים מלוחים ומתוקים והתגלה כחיונית כאשר שימשה אסטרונאוטים שהיו זקוקים למזון מזין בעת טיסות לחלל. האצה התגלה כחיונית במיוחד משום שהיא מכילה חלבונים באחוזים גבוהים, חומצות מעולות עבור הגוף, חומצות, וויטמינים כמו גם מינרליים שנחשבים חיוניים במיוחד לגופם של בני אדם ולגופם של בעלי חיים. 

כיצד תועיל לנו אצת ספירולינה בחיי היום יום? 

מי שיצרוך תספי תזונה מסוג ספירולינה יוכל להנות מכול המרכיבים שהאצה מציעה לגוף. האצה מכילה רכיבים תזונתיים מעולים למערכות הגוף והיא מעולה גם עבור הורדה במשקל, זאת משום שהמסה הגדולה של המרכיבים הדרושים לגוף גורמת לתחושת שובע ומכאן להרזיה ושמירה על משקל תקין של גוף בריא ומלא אנרגיה. 

כיצד צורכים את האצה?

מי שירצה להרכיב לעצמו תפריט שיש בו מן האצה, יכול לצרוך את האצות בצורה הטבעית שלהן, או בקוביות שניתן להוסיף למאכלים מסוגים שונים. עוד אפשר ליטול את האצה באמצעות תוספי תזונה שמיוצרים בצורת קפסולות להרזיה שניתן לבלוע בקלות.

כאשר אתם בוחרים ספירולינה, בחרו את המוצר הטבעי והטוב ביותר וכזה שמתאים לצריכה בחיי היום יום שלכם. צריכת ספירולינה והתאמת תפריט בהתאם לצרכים של הגוף (אפשר להתאים תפריט בריא באמצעות דיאטנית) תאפשר תחושת שובע, בריאות והזנה של הגוף, כמו גם שאר יתרונות כמו עור מתוח, שיער מלא יותר, ציפורניים חזקות, אנרגיה וזוהר טבעי שילווה אתכם בכול שעות היום. 

לסיכום, אצת ספירולינה היא משאב חשוב מאד שהטבע מעניק לנו בני האדם. לכן חשוב לקבלו באהבה, לצרוך אותו במידה הנכונה ובהתאם לצרכים של גופכם.

ביטוח בריאות בעיות רפואיות בריאות הנפש דיאטה ותזונה הריון וילדים וטרינר כושר וספורט כללי לימודי רפואה מוצרי רפואה ובריאות רפואה אסתטית רפואה כירורגית ופנימית רפואה משלימה רפואת עיניים רפואת שיניים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כורסת מסאז
יש רגעים שבהם אנחנו רוצים להתפנק, להרגע ולנוח. זה קורה לנו הרבה פעמים כשאנחנו חוזרים עייפים מהעבודה...
קרא עוד »
אוג 07, 2022
איך מגדירים זוגיות טובה
עד גיל מסוים אנחנו מאמינים באגדות ורוצים זוגיות עם סוף טוב, כזאת שמספרים עליה "והם חיו באושר ועושר",...
קרא עוד »
אפר 11, 2021
מהו אגרן כפייתי
האגרן הכפייתי הוא אדם שמוצא ומביא מהרחוב דברים הביתה ללא אבחנה וללא צורך ממשי. ברוב המקרים הבתים של...
קרא עוד »
יונ 04, 2017