תרפייה באמצעות מוסיקה

תרפייה באמצעות מוסיקה

מעטים יחלקו על כך כי החיים הם דבר מלחיץ ביותר. למעה מחלות עקב לחץ הן בין המחלות הנפוצות ביותר שיש והן משפיעות על החיים שלנו בצורה עצומה. עלינו לזכור כי הישראלים הם אחד העמים שעובדים הכי הרבה שעות ביממה ועלינו לזכור גם כי כל דבר ברחוב הישראלי הוא מלחיץ מצפירות הנהגים ועד איומי הטרור. על כן אין להתפלא כי לחץ הוא דבר כל כך נפוץ וחמור בחברה הישראלית. על רקע זה אנחנו רוצים להמליץ לכם לבצע פעולות מרגיעות אשר יאפשרו לכם לטפל בלחץ בצורה טובה ולהתגבר עליו. כאשר, ללא ספק אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת זה באמצעות תרפייה באמצעות מוסיקה. מוזיקה היא דבר נפלא והיא מאפשרת לצבור כוחות, למלא מצברים, להירגע וליהנות ממה שיש לחיים להציע לנו. לכן כל מי שמצוי בלחץ מומלץ לו לעשות אתנחתא מוסיקלית קצרה ולהתגבר על הבעיות שבהם הוא מצוי.

האם ניתן לעשות את התרפיה לבד?

כאשר אנחנו מדברים על תרפייה אנחנו צריכים לזכור כי אנחנו יכולים לשמוע שירים במחשב או בפלאפון, אך תרפייה הרבה יותר אפקטיבית ומשמעותית היא לנגן על כלי נגינה מסוים. יש הבדל עצום בין הקשבה לשירים ובין לימודי גיטרה או כלי נגינה אחרים וזהו משהו שאנו מציעים לכם לזכור. כמובן שכלי נגינה הרבה יותר קשה ללמוד לבד ועל כן אנחנו ממליצים לכם לפנות אל מורה לכלי נגינה אשר יאפשר לכם ללמוד את הכלי בצורה טובה וגם להירגע בצורה הרבה יותר טובה. כמובן שמומלץ גם להשקיע בנגינה גם באופן עצמאי אך הבסיס צריך להיות עם מורה אשר יעניק לנו מספר שיעורים בשבוע ועל כך יש לתת את הדעת.

לאיזה גיל תרפיה עם מוסיקה מתאימה?

כאשר אנחנו חושבים על תרפייה אנחנו ישר חושבים על אנשים בגילאי השלושים, הארבעים או החמישים, אך האמת היא שילדים בגן או בבית הספר נמצאים פעמים רבות בלחץ לא פחות גדול מאשר מבוגרים ועל כן תרפייה באמצעות מוסיקה יכולה להועיל מאוד גם להם ואם אתם הורים לילדים אנחנו ממליצים לכם לשקול ברצינות את הנושא של תרפיה באמצעות מוסיקה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט