טיפול בנימי דם בפנים

העור שלנו רגיש מאוד, בכל פעם שאנו מסתכלים במראה יכולים לצוץ לנו 'הפתעות' חדשות שיוצרות לנו מראה שונה ממה שהיה ביום הקודם.

הפעם הראשונה שבה נפגשים בדרך כלל עם שינויי כלשהו בעור הוא כבר בגילאים הקטנים, חישבו על הרגע הזה שנפלתם בפעם הראשונה ועור הגוף שלכם נפצע, לכל ילד קטן יש לאורך הרגליים פצעים רבים וקטנים שנושאים איתם חוויות ראשונות של מעידות ונפילות במהלך משחקים או לימוד מהלכים חדשים.

לאורך כל הילדות עם כל נפילה או פציעה יבקש הילד הקטן פלסטר או נשיקה על מקום הכאב ויעבור את הפציעה בלי בעיה.

אך בשלב כלשהו בהתבגרותו של הילד יתחילו להופיע סימנים חדשים של התבגרות, לראשונה יחוש הילד בשינויים בעורו שמציקים לו ומורידים מביטחונו.

טיפול בנימי דם בפנים
טיפול בנימי דם בפנים

מהופעתם של פצעי הבגרות הראשונים מתחילים מדי כמה שנים להופיע אצל חלק מהאנשים תופעות שונות שגורמות לפצעונים או למראה שונה לעור בהתאם לגילם.

בינקות אלו פצעים בעקבות ההנקה, בגיל ההתבגרות אלו פצעי בגרות ובגילאים מבוגרים יותר אלו פצעים שקורים בעקבות הזדקנות העור.

חשוב לדעת שכל שלב בחיים וכל דבר שהגוף עובר, מבחינה פנימית ומבחינה חיצונית יכולים להשפיע על המראה ולפתח תופעות שונות בעור.

לכל תופעה חשוב מאוד להביא את הפתרון היעיל והמתאים עבורה כדי להעלים אותה במקרים שהיא יכול להעלם או להפחיתה במקרים שהיא תופעה כרונית.

אחת מהתופעות שיכולות להופיע בעור היא תופעת נימי הדם בפנים הנקראת קופרוז.

מהי תופעת נימי דם – קופרוז?

קופרוז אלו נימי דם מורחבים שיוצרים לעור מראה אדמומי, הקופרוז יכול להופיע גם אצל נשים וגם אצל גברים.

כמו הרבה מהתופעות שמופיעות על עור הפנים גם תופעה זו מופיעה לרוב אצל אנשים בעלי גוון עור בהיר, ישנם אנשים בעלי גוון עור כהה הסובלים מקופרוז אך הם אינם רבים.

הקופרוז אינו נעלם מעצמו, לכן יש צורך בזיהוי מוקדם ובפעולה מידית.

ככל שעובר הזמן הטיפול בקופרוז יכול להיות קשה יותר בגלל התעמקותם של הנימים.

איך אפשר לטפל בקופרוז?

קודם כל חשוב לדעת שטיפול בקופרוז יכול להתבצע רק באזור הפנים ובאזור הצוואר.

הטיפול בקופרוז מתחיל מפגישה עם רופא, כמו בכל תופעה בעור הפנים והצוואר יש צורך בפגישה עם רופא מומחה שיכול לקבוע לכם תוכנית טיפול מתאימה, לא כל אדם מגיב טוב לכל טיפול ולכן על הרופא להיות מספיק מומחה כדי לקבוע לכם את הטיפול הנכון.

בנוסף בפגישת הייעוץ וההכוונה יסביר לכם הרופא את ההליך הרפואי ויקבע עבורכם את תוכנית הטיפול שתכלול את מספר הטיפולים שאתם מועדים לעשות.

הטיפול עצמו נעשה על ידי לייזר בשילוב עם IPL, בעזרתם הטיפול בקופרוז הוא היעיל והמהיר ביותר וכך הוא נעלם תוך מספר טיפולים מועט בדרך כלל.

ישנם מקרים בהם יש צורך במספר רב של טיפולים מכיוון שהנימים עמוקים מאוד וקשה להחזיר את מצב העור לקדמותו.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט