באיזה מקרים נעשה טיפול שיניים בהרדמה מלאה לילד שלנו

באיזה מקרים נעשה טיפול שיניים בהרדמה מלאה לילד שלנו

ילדים צעירים עם כאבי שיניים או זיהום בשן, דורשים טיפול בכל גיל – לפעמים זה אומר שהילד יצטרך לעבור הרדמה כללית או אזורית. כמובן שיש לכך סיבות רבות. בואו נבין יותר את היתרונות שיש בטיפול שיניים בהרדמה.

באיזה מקרים נעשה טיפול שיניים בהרדמה מלאה לילד שלנו

חלק מההליכים הדנטליים, מחייבים את הילד העובר את הטיפול לשכב בשקט לגמרי, יתכן שיש הרבה מה לתקן בשיניים שלו או, שהרעש של הטיפול במכשירים השונים עלולים להפחיד אותו. המטרה היא תמיד להעניק טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים בצורה הבטוחה ביותר וללא כאבים.

הרדמה כללית

כדי לשמור על ביטחונו ונוחותו של ילדכם במהלך הליך שיניים מורכב, רופא השיניים של ילדכם עשוי יהיה להחליט להשתמש בהרדמה כללית בחדר הניתוח. הרדמה כללית, עשויה לשמש גם אם ילדכם זקוק להליכים נרחבים או מסובכים שייקח זמן רב להשלים אותם, או אם יש צורך במספר הליכים בו זמנית. 

רופא שיניים מרדים לילדים ד"ר אוראל

רופא מרדים לילדים – רופא המתמחה בהרדמה לילדים כמו באתר https://drnoam.co.il – ייתן לילדכם את התרופות שיגרמו לו לישון בשקט במהלך ההליך.

הרדמה כללית, גורמת לכל ילד לישון. הליך זה הוא נחוץ להליכים וטיפולי שיניים מסוימים, כך שהרפלקסים שלו, יהיו רגועים לחלוטין. הילד שלכם לא ירגיש כאב במהלך ההליך, וגם לא יזכור אותו.

הכנת לפני הליך ההרדמה

כאשר יש צורך בהרדמה כללית, ישנם כללים חשובים לאכילה ולשתייה אותם יש להקפיד בשעות שלפני ההליך. יום לפני ההליך של ילדכם, תקבלו טלפון מאחות בקבלה. כך, תוכלו להבין טוב יותר מה אתם הולכים לעבור עם הילד שלכם ומהן ההשלכות שבתהליך וכיצד להתכונן אליו כראוי.
כתיבת תגובה

סגירת תפריט