מה עושים אחרי תאונת דרכים?

מה עושים אחרי תאונת דרכים?

תאונת דרכים היא אירוע מאוד לא פשוט שיכול להשפיע על חיינו בצורות שונות. על מנת להתמודד עם האפקט של התאונה, בין אם זה מבחינה פיזית או נפשית, עלינו לדעת כיצד להתנהל אחרי התאונה. 

בין היתר, אנחנו צריכים לדעת מה לעשות אחרי התאונה, למי לפנות, מה לבדוק, אילו מסמכים להציג, מה לשמור ועוד. חשוב להבין, כל דבר קטן יכול להשפיע עלינו כך או אחרת, בשביל שבסופו של דבר, נוכל להתנהל בצורה נכונה ולקבל את מה שמגיע לנו. 

באופן טבעי, הדבר תלוי לא מעט בסוג התאונה וברמת הנזק שנגרם לנו, בין אם זה מבחינה פיזית או מבחינות אחרות. אם מדובר על תאונה שהנזק הוא אך ורק לרכב, אז כל מה שנדרש מאיתנו זה לפנות אל חברת הביטוח בשביל שתטפל בכך, אך אם מדובר בנזק פיזי ולעיתים גם נפשי, אז אנחנו צריכים לפנות אל עורך דין תאונות דרכים שיוכל לטפל בכך, בצורה אופטימאלית.

איך עושים את זה נכון? 

ראשית, אנחנו צריכים לפנות לעורך דין שמתמחה בתאונות דרכים, להציג בפניו את המקרה שלנו ובהתאם לכך, אנחנו יכולים להחליט כיצד להתנהל. הוא יציע לנו מה לעשות, יציג בפנינו את האפשרויות שעומדות בפנינו. 

שנית, אנחנו צריכים להציג בפניו את כל המסמכים שקשורים לאופי הטיפול שאנחנו עוברים, מידת הנזק הפיזי איתו אנחנו מתמודדים וההשפעות שלו עלינו בהיבטים שונים, בין אם זה בהיבטים של התנהלות יומיומית ובין אם זה בהיבטים של יכולת לעבוד ולפרנס את עצמנו. 

שלישית, חשוב מאוד להציג מסמכים שמלמדים על התאונה עצמה, בין אם זה צילומים או כל דבר אחר אשר יוכיחו, שאנחנו לא אחראים על התאונה והיא נגרמה כתוצאה מהתנהלות הצד השני.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט