מה גורם לנשירת שיער?

מה גורם לנשירת שיער?

יש גורמים שונים לנשירת שיער. חלקם תלויים בנו, וחלקם לא. לדוגמה, צביעת שיער עשויה להאיץ את הופעת הנשירה. גם בעיות בריאות כמו דלקות קשורות לנשירה. אבל הגורם התורשתי זוכה למקום של כבוד. ומולו אין לנו הרבה מה לעשות. כי אם ההורים שלכם התקרחו בגיל צעיר, אם לאבא שלכם יש קרחות על קרקפתו, מסתבר שגם אתם תזכו לכזו במוקדם או במאוחר…

אז מה עושים?

אם מדובר על גורמים שניתן לשלוט עליהם, בהחלט מומלץ לעשות משהו בנידון, קראו בהרחבה באתר https://rhr.co.il. לדוגמה, טיפוח נכון של השיער ובחירה של מוצרי טיפוח איכותיים ומתאימים יוכלו להביא תועלת רבה. בנוסף כדאי לדעת כי חשיפה לשמש מזיקה לשיער ועשויה אף היא להאיץ נשירה. לכן כדאי להצטייד בכל יציאה מהבית עם כובע. חשוב לשמור על בריאות העור, ולטפל בתופעות ופגמים על פי הנחית רופא. כך נוכל לעצור תופעות ולמנוע התפשטות על גבי שטח הראש. כמובן שהדבר ימנע גם נשירה.

חולשת השורשים והמענה לכך

אמנם גם אם התופעה גנטית ואתם יורשים את הקרחת ואת נשירת השיער מההורים שלכם, יש מה לעשות בעניין. כי באמצעות חיזוק השורשים וטיפול בפורמולה מתאימה, ניתן לעצור נשירה ואף לגרום לצמיחה מחודשת. כיצד? מדובר על מוצר מיוחד שמכיל בתוכו ריכוז של מרכיבים נחוצים שבכוחם לחזק את השורשים ולתת להם את היכולת לחדש את הפעילות שלהם. כך מחזקים את השורש ואת השערות, מונעים נשירה וכן מעודדים צמיחה. אבל חשוב לזכור כי טיפול כזה חייב להתבצע במועד כדי שהוא אכן יביא תועלת. לא כדאי להמתין ולתת לנשירה להוכיח את קיומה באזורים ניכרים על פני הראש. אם נדמה לכם שקיימת נשירה – ההמלצה היא לפנות לטיפול על מנת למנוע אותה ככל האפשר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט