מה מוציא ריח של שתן

ריח של שתן

הלוואי שריחות נעימים היו נשארים אתנו לאורך זמן, כמו שריחות לא נעימים מצליחים לשרוד. כי כאשר אנחנו מעוניינים להפיץ ריח נעים אנחנו עובדים קשה, ולא מצליחים לשמור על התוצאות לטווח רחוק. כל כך הרבה מפיצי ריח וסוגים של תכשירים משמשים אותנו, ולא תמיד אנו מצליחים להשיג את המטרה שלנו. אבל ריח רע – לפעמים הוא דבק בעקשנות, ואנחנו לא מצליחים להיפטר ממנו. מה מוציא ריח של שתן ומה עושים עם ריח של שתן שנמצא כאן, ולא שוקל פרידה לצמיתות? ריח שנמצא כאן חרף הניסיונות החוזרים והנשנים שלנו, והוא דבק בעקשנות מעצבנת מול חומרי ניקוי ומבשמים.

טיפול מכוון מטרה במולקולות

היות וריח שתן הינו ריח שיש בו מן העקשנות, אנחנו עלולים לגלות כי למרות הניסיונות החוזרים והנשנים והניקיונות הרבים שאנחנו מבצעים, הריח אינו נפסק. אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בסיטואציות לא נעימות. בהם אנחנו מנקים את חדרי השירותים שוב ושוב – והריח עוד כאן. מקרצפים את המיטות ומאווררים את המזרונים, אבל ללא פתרון בקצה האופק. הריח דבק ואינו מרפה. מול הצורך הבוער הזה פותח תכשיר ייחודי שיש לו מטרה ברורה ומוצהרת. והיא טיפול במולקולות הריח.

טיפול ממוקד מטרה

מקור הריח של השתן הינו במולקולות שנמצאות במקום ולא קל להיפטר מהן. המוצא היחיד הוא טיפול מיקרוביולוגי במולקולות. התכשיר הייעודי פוגע במולקולות ומשנה את ההרכב שלהם. בצורה כזו הריח מנוטרל בצורה מידית. וגם המולקולה עצמה מתפרקת ומתכלה במקום. היות והתחום המיקרוביולוגי מתפתח, וקיים כיום מכשור מאפשר ונוח, ניתן ליהנות מכך גם בתחום ההיגיינה והניקיון, ולהשיג תוצאות נפלאות בניקוי הבית ובנטרול ריחות לא נעימים.

לאילו מקרים מתאים להשתמש עם המוצר?

המוצר המדובר של Zybax מתאים למגוון מקרים ומצבים בהם אנחנו מעוניינים להיפטר מריח לא נעים. בין היתר נעזרים בו משתמשים לנטרול ריחות לא נעימים שנספגו במזרונים, נטרול יסודי של ריחות שתן במבנים ציבוריים, נטרול ריחות שתן של חיות מחמד ועוד. התכשיר מוכיח את עצמו עבור שימושים שונים, והוא אכן מאפשר לנו להסיר את הריח הרע בקלות וביעילות רבה.

ביטוח בריאות בעיות רפואיות בריאות הנפש דיאטה ותזונה הריון וילדים וטרינר כושר וספורט כללי לימודי רפואה מוצרי רפואה ובריאות רפואה אסתטית רפואה כירורגית ופנימית רפואה משלימה רפואת עיניים רפואת שיניים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חיטוי מאגרי מים
אם אתם גרים בבניין משותף שמותקן בו מאגר מים, לפי תקנות בריאות העם ובתאם לתקנה 1525 של מכון התקנים...
קרא עוד »
יול 12, 2021
איך בוחרים קרם פנים מומלץ?
כשאנחנו רוצות להעניק לחות לפנים שלנו, אנחנו רוצות שהיא תהיה מושלמת ושהמוצר שאנו בוחרות יתאים לצרכים...
קרא עוד »
נוב 14, 2022
חניכיים נפוחות – למה זה כזה קריטי לטפל בהן ובהקדם?
חניכיים נפוחות הן סימפטום שכיח של דלקת חניכיים, שהיא מחלה הנגרמת על ידי חיידקים החיים ברקמת החניכיים....
קרא עוד »
מאי 11, 2023