כמה דברים שלא ידעתם על סיגריות אלקטרוניות

כמה דברים שלא ידעתם על סיגריות אלקטרוניות

סיגריות אלקטרוניות תפסו מקום נרחב בחיינו בשנים האחרונות. בשונה מסיגריה רגילה בעלת חומרי בעירה, הסיגריה האלקטרונית עובדת על ידי אידוי אלקטרוני, גם לצרכים של ניקוטין וחומרים אחרים, ובכללי אנשים משתמשים בה כי הם מוכרחים להתעסק עם משהו דמוי סיגריה. הסיגריה האלקטרונית מספקת פתרון מלא כתחליף לסיגריה רגילה, ואף יש כאלו שנראות בדיוק כמו סיגריה רגילה, וכאלה אחרות שנראות כמו מקטרת, סיגרים, וכדומה.

איך עובדת סיגריה אלקטרונית בשונה מסיגריה רגילה?

סיגריה אלקטרונית עובדת בעזרת סוללה חשמלית וסליל, כאשר ברגע השאיפה יוצרים מעגל חשמלי שמופעל בעת השאיפה מהסיגריה או לחילופין באמצעות כפתור. הנוזל מתחמם באמצעות הסליל, וכשמגיע לטמפרטורה גבוהה הוא הופך לאדים שמנדפים את החום, מה שנקרא אידוי. כך הסיפוק שלנו מתרחש – האדים הופכים לעשן ומספקים לנו תחושת עישון מלאה.

אילו חומרים יש בסיגריה אלקטרונית?

לרוב החומרים הסיגריה האלקטרונית הינם פרופילן גליקול או גליצרין צמחי, אותם החומרים המוכרים לנו בתיאטרון כאשר מפזרים ערפל מלאכותי. ניתן למצוא אותם בתוספי מזון, ובתור מוצרי יסוד רבים ואחרים. לצערנו גם בחומרים אלו נמצאו חומרים שאינם בריאים, אמנם יחסית לסיגריה רגילה זה מזערי.

האם ניתן לצרוך ניקוטין דרך סיגריה אלקטרונית?

בדומה לסיגריה רגילה, גם בסיגריה אלקטרונית ניתן לצרוך ניקוטין. יש הבדל בין הכמויות וגם כאן זה ניתן לשליטתנו. היא יכולה להוות לכם אלטרנטיבה מעולה אם ברצונכם להפסיק לעשן.

איזה טעם יש לסיגריה אלקטרונית?

כפי שהבנתם, ניתן למצוא סיגריה ש״מתפקדת״ כסיגריה, בצורת סיגריה ואף בטעם סיגריה. למכורי סיגריות זה בהחלט פתרון מעולה. חוץ מזה ניתן למצוא טעמים רבים ומגוונים, כמו פירות, שוקולד, וניל, מנטה, ועוד.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט