אנשים שזקוקים לעזרה סיעודית – זה המדריך שאתם צריכים לקרוא

אנשים שזקוקים לעזרה סיעודית – זה המדריך שאתם צריכים לקרוא

אין דבר יותר קשה מאשר לראות את האנשים אשר גידלו אותך ותמכו בך לאורך כל החיים הופכים לסיעודיים. אנחנו רגילים לראות את ההורים שלנו כדמויות הכי חזקות בעולם ולכן כאשר הם הופכים לסיעודיים אנחנו נמצאים בבעיה חמורה מאוד אשר פוגעת בנו בצורה קשה. העניין הוא שאל הקושי הרגשי שמתלווה אל כך שההורים שלנו הופכים לסיעודיים מתלווה קושי לא פחות קשה ולעתים אף קשה יותר וזה הקושי הכלכלי. אדם סיעודי לא יכול לעבוד ולפרנס את עצמו ולא רק זאת אלא שהוא צריך לקבל סיוע צמוד של מטפל לפעמים אפילו 24 שעות ביממה. פעמים רבות הנטל הכלכלי הזה נופל על המשפחה הקרובה של האדם הסיעודי וזוהי בעיה חמורה ביותר. על רקע זה אנחנו מציעים לכם לא להישאר לבד במערכה ולפנות אל עו"ד עו"ד גלעד רמתי באתר www.siud-law.co.il אשר יסייע לכם במאבקים שאתם נלחמים בכדי שתקבלו את המגיע לכם.

מחפשים אחר עו"ד שיסייע לכם? וודאו כי הוא מומחה בתחום הסיעוד

עליכם להבין כי הבירוקרטיה בארץ היא עצומה וכי לעתים נדמה כי הרשויות יעשו הכול בכדי להקשות עלינו לקבל את המגיע לנו. כך יוצא כי הדרך היחידה להילחם בטחנות הרוח הללו זה באמצעות עורך דין. אך שימו לב ואת זאת חשוב מאוד להבין לא כל עורך דין יכול לסייע לכם לקבל את המגיע לכם. עליכם להבין כי רק עורך דין אשר ההתמחות שלו היא בתחום של סיעוד יכול לסייע לכם וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. על כן בחרו עו"ד אשר יש לו ניסיון רב בתחום וזאת בכדי להבטיח כי הוא יטפל בכם בצורה מושלמת.

מה קורה למי שמנסה לקבל עזרה סיעודית לבד?

פעמים רבות אנשים מנסים להשיג גמלה או מטפל מביטוח לאומי לבד ואז הם נתקלים באמת המרה שהם לא מצליחים לקבל אפילו תמיכה קטנה מן המוסד לביטוח לאומי. עליכם להבין כי אם אתם קרובים של אנשים שזקוקים לעזרה סיעודית יהיה לכם קושי אדיר לקבל את המגיע לכם אם לא תפנו לעזרה מקצועית וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

קראו גם:

למה כדאי שיהיה לכם ביטוח סיעודי?

בית אבות סיעודי שדואג לכל הצרכים שלכם

כתיבת תגובה

סגירת תפריט