כך נולדת תביעה

כך נולדת תביעה

איך שלא נסתכל על זה, הדבר החשוב לנו ביותר בחיים הם הילדים שלנו. כל ילד הוא עולם ומלואו וניתן להניח שנעשה בשבילם הכול ועוד יותר מזה. הדאגה לילדים לא מתחילה רק ברגע שהם נולדים אלא הרבה לפני, עוד כשהם נמצאים ברחם אימם. בדיקות שונות מתבצעות כדי להבטיח שהעובר בריא ותקין ואין כל סכנה אשר מרחפת מעליו. אם חלילה קיים איזה שהוא סיכון אז סביר להניח שנרצה לדעת עליו ונעשה את כל מה שניתן כדי שהלידה תתקיים בזמן וללא סיבוכים מיותרים.

תפקיד הרופאים

רשלנות רפואית בהריון  עלולה להתרחש מסיבות שונות ולא תמיד ניתן לצפות את הבעיה. מאידך, הציוד המשוכלל והצוות הרפואי המימן נוטה במקרים רבים לעלות מעל כל בעיה שלא תהיה ולטפל בה בזמן. בזמן ההיריון ישנם שינויים רבים בגוף האישה גופניים ולעיתים רגשיים, תחושות שונות עשויות להביא להחלטות פזיזות, התינוק בועט ומראה נוכחות ובדרך כלל השמחה גדולה. תפקידם של הרופאים והאחיות הוא בעל משמעות אדירה בכל תהליך ההיריון. בסופו של דבר אנו נסתמך על המילה שלהם ונפעל בעצתם.

אבחון לקוי

קל לאבחן שפעת. היא מלווה בדרך כלל בכאבי ראש, סחרחורות וגודש בגרון. אך ישנם מקרים בהם האבחנה היא לא קלה לביצוע ואז עלולות להתרחש תקלות שונות. בכל הקשור להיריון מדובר בחיים של עובר אשר מתפתח ברחם ולכן יש לנהוג במשנה זהירות ולבצע את כל הבדיקות הנדרשות. לפעמים במהלך הלידה קורות טעויות שונות שעלולות להשפיע מאוד על חייו של התינוק. במקרה כזה יש לוודא שהצוות פעל כנדרש ועשה כל מה שנחוץ כדי להקטין אל הסיכונים.

פניה לעורך דין מתבצעת לעיתים כעבור שנים רבות כאשר כבר לא מדובר בילד. מסמכים רפואיים שקיבלתם לידיכם ברגע האמת כדאי לשמור במקום בטוח לפחות עד שתתברר התמונה במלואה, הם גם ישמשו אתכם ואת העורך דין אם תידרש תביעה כל שהיא כנגד בית החולים או גורם מטעמו. עורכת הדין גלית קרנר הינה מומחית בתחום רשלנות רפואית ומומלץ לפנות אליה ולקבל ממנה ייעוץ בנושא. פנו לקבלת מידע נוסף.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט