מתיחת פנים

מתיחת פנים

יותר ויותר אנשים כמו נשים וגברים, מעוניינים לשפר את מראה הפנים, כאשר הגיל כבר נתן בו את אותותיו. ניתוחים פלסטיים כבר הפכו לשיחת חולין, מה שפעם נהוג היה להסתיר ואחד הניתוחים הנפוצים יותר, הינו ניתוח מתיחת פנים. ניתוחים פלסטיים מסוג זה, מאפשרים לאנשים בגילאים מתקדמים יותר, לטשטש באופן ממשי את סממני ההזדקנות. לפני שאתם חושבים על ניתוח פלסטי למראה פנים צעיר ורענן יותר, מה שישיל לכם שנים רבות מהגיל מבחינת המראה שלכם, יש לדעת כמה דברים חשובים. למשל הגיל עצמו, עשוי להוות הגבלה לביצוע הניתוח, אם יש לכם בעיות רפואיות שנובעות מהגיל יש לעדכן מיד את הרופא. חשוב לדעת כי גילוי נאות לרופא, ימנע מכם סכנות בריאותיות

תיאום ציפיות מניתוח מתיחת פנים

בכדי שתוודאו טוב את שביעות רצונכם מניתוח מתיחת פנים, יש ליצור תיאום ציפיות מול הרופא המנתח. לרופאים שהם מנתחים פלסטיים, יש תוכנת הדמיה, כך שתוכלו לראות את מצב הפנים לפי הנתונים של היום  ולפי מה שיתקבל לאחר ההחלמה מהניתוח.  לפחות בדרך זו, תוכלו לפחו לחזות בתוצאה הסופית. יש לעבור לפני הניתוח על סדרת בדיקות חשובות ולמלא שאלון בנושא הבריאות ולציין בו על מחלות כרוניות, תרופות שאתם נוטלים באופן קבוע ועוד. אנשים רבים שעברו ניתוח פלסטי בפנים, מרגישים טוב יותר וכן ביטחונם העצמי  שב אליהם. יש למצוא מנתח פלסטי מוכר וידוע, כזה שהיו לו אחוזי הצלחה רבים, כך שתגיעו בלב שלם למנתח הפלסטי.

הקשר לניתוח מתיחת פנים למודעות העצמית

תעשיית הניתוחים הפלסטיים וכן מתיחת פנים בפרט. אנשים עושים הכול על מנת לשלם  את הסכום על ניתוחים פלסטיים היות והמודעות העצמית היום עלתה ואנשים שמים לב לפרטים הגדולים או הקטנים. יש להיערך היטב לפני הניתוח, הן מהבחינה הפסיכולוגית וכן, מומלץ לרשום לעצמכם את כל השאלות לגבי הניתוח, כיצד להתכונן ולמה לצפות. לאחר שתהיו מוכנים מכל הבחינות ויהיה לכם את כל המידע על הניתוח, שגם כך מפיח בכם התרגשו לגבי המראה החדש והצעיר שלכם, תהיו נינוחים ובטוחים יותר לקראת הניתוח.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט