ד"ר זריאן

ד"ר זריאן

לא מעט גברים סובלים כיום מהתקרחות. אותם גברים אשר סובלים מהתקרחות, לא פעם סובלים גם מהעדר ביטחון עצמי, מדימוי עצמי נמוך ועוד. כיום, עבור כל גבר אשר סובל מהתקרחות, מוצעת אופציה להשתלת שיער. מדובר על הליך כירורגי אשר במהלכו נשאבים זקיקי שיער מהחלקים האחוריים של השיער והמלאים יותר ומוזרקים באזורים המתקרחים או הדלילים בשיער. על אף שמדובר בטכניקה ייחודית, הרי שבישראל כיום פחות קל לבצע אותה. לכן, אם אתם מעוניינים לבצע השתלת שיער, כדאי שתבדקו היכן בטורקיה ניתן לבצע אותו.

הליך השתלת שיער – במי לבחור

בעבר, אדם אשר היה מעוניין לבצע השתחלת שיער, היה יכול לעשות רק בטורקיה. כיום, ישנן לא מעט קליניקות בארץ אשר מבצעות השתלת שיער, אולם, החיסרון המרכזי הוא חוסר המיומנות של אנשי המקצוע בישראל לעומת אנשי המקצוע בתורכיה. כמו כן, ישנו הבדל מהותי ומרכזי במחיר. בעוד שהשתלת שיער בתורכיה היא הליך אשר עולה מחיר סביר באופן יחסי, בישראל מדובר בפרוצדורה אשר תעלה לאדם המעוניין לבצע אותה לא מעט. בין אם בחרתם לבצע הליך השתלת שיער בארץ ובין אם מדובר בהליך השתלת שיער בתורכיה, הרי שחשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר ובמקום הטוב ביותר לבצע בו את השתלת השיער, בכדי שהיא תסב את התוצאות הרצויות

מיהי ד"ר זריאן

ד"ר זריאן הינה מומחית להשתלות שיער, בעלת ידע רחב היקף בכל הנוגע לטכניקות החדשות ביותר כיום להשתלות שיער, גבות או זקן הן לנשים והן לגברים. ד"ר זריהן זוכת פרס האיגוד העולמי להשתלות שיער ולא מעט מטופלים בשנים האחרונות ביצעו אצלה בהצלחה תהליך השתלת שיער. בית החולים של ד"ר זריאן מצוי באיסטנבול וישראלים רבים מופנים אליה, כאשר יש להם צורך לבצע השתלת שיער. אין ספק שכיום השתלת שיער מהווה תהליך שכדאי לבצע וכאשר רוצים לבצע אותו בצורה מוצלחת, חשוב מאוד שלא להתפשר על אנשי המקצוע המבצעים אותו. בחירה בד"ר זריאן תאפשר לכל אדם המעוניין לבצע את ההליך לבצע אותו בהצלחה ובמחיר אטרקטיבי. ד"ר זריאן היא הבחירה הנכונה בתחום השתלות שיער.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט