לימודי פסיכותרפיה – יתרונות רבים

 לימודי פסיכותרפיה – יתרונות רבים

 

כבר שנים רבות שכל מי שעוסק בתחום הגוף והנפש של האדם מאמין שיש קשר בין השניים, ולכן זה לא מפתיע שיש עוד ועוד מחקרים ותיאוריות שונות בנושא. אם גם אתם מאמינים שיש בקשר בין התחום הרגשי, הנפשי והפיזיולוגי של האדם, אז למה שלא תלמדו את הנושא הזה לעומק ותוכלו להגיש עזרה למי שזקוק לכם? מתוך כל תחומי הטיפול שתוכלו ללמוד, אין ספק שלימודי פסיכותרפיה יכולים להיות מרתקים עבורכם, כי לימודי פסיכותרפיה כוללים בתוכם דגשים שונים ומגוונים. מצד אחד מושם דגש על הצד הפיזיולוגי ומצד שני מושם דגש על הצד הטיפולי הרגשי, כך שגם הלימודים עצמם מהווים אתגר לא קטן.

מה עושה הפסיכותרפיסט?

לימודי פסיכותרפיה יגלו לכם שעבודתו של הפסיכותרפיסט מגוונת מאוד, ובנוסף ,לכל איש מקצוע בתחום יש דרכים מעט שונות שבהן הוא יוכל להגיש עזרה למטופלים שלו. באופן כללי ניתן לראות שמצד אחד העבודה שלו כוללת שיחות עם המטופל אשר גורמות למטופל להיפתח ולספר על הקשיים שלו, ומצד שני העבודה גם צריכה להיות פיזית. טיפול של פסיכותרפיה כולל, בין היתר, גם התייחסות לנשימה נכונה יותר שיכולה להביא לרוגע, תרגול של דמיון מודרך וכדומה. אתם תראו שכבר תוך כדי הלימודים תתאהבו בתחום הזה, כי הוא כולל את כל מה שמרכיב את האדם ולכן מדובר על לימודים כל כך מעניינים.

התנסות בלימודים

אם חשבתם לרגע שתלמדו את תחום הפסיכותרפיה ומייד אחרי הלימודים תתחילו לעבוד, ללא כל התנסות מעשית, הרי שאתם טועים. הלימודים האלה כוללים לא רק שיעורים פרונטאליים שיכולים לתת לכם ידע רב, אלא גם לא מעט התנסות שתעזור לכם בסופו של דבר להיות אנשי מקצוע מצוינים שבאמת עוזרים למטופלים.

במכללת רידמן תמצאו מידע נוסף על מסלול לימודים זה

http://www.reidman.co.il/school.php?op=cat&id=526

כתיבת תגובה

סגירת תפריט