קוטל יתושים

קוטל יתושים

הדור החדש של קוטלי היתושים הם מכשירים מעולים שמעניקים סוף סוף שקט בבית מיתושים, זבובים ומעופפים נוספים.

היתושים שמסתובבים בבית בעיקר בקיץ 

היתושים הם תופעה מטרידה מאד בבית, הם משמיעים קולות במעופם ובנות הזוג שלהן בעיקר עוקצות. העקיצה של היתושות היא די כואבת ולא אחת תינוקות וילדים קמים בבוקר מלאים בעקיצות כיוון שהיתושה חגגה עליהם בלילה.

במאמץ לקטוע את התופעה הזו, ההורים מורחים תכשירים שונים על רגליהם ועל ידיהם של הילדים או מפעילים מכשירים מסוימים שאמורים למנוע את הגעת היתושים לקרבת הילדים. אך ברוב המקרים ההשפעה של המכשירים הללו אינה מוחלטת והבעיה קיימת והיתושות  מסתובבות והן עדיין מצליחות לעקוץ. 

העקיצות הללו כואבות לילדים לאורך כמה ימים עד שהן חולפות ולכן הורים רבים מחפשים פתרונות יעילים ומעשיים כדי להגן על ילדיהם.

מקצת מההורים מתקינים כילה סביב מיטת התינוק, דבר זה מסייע, אך יוצר סרבול וחוסר נוחות בחיי היום יום ובמיוחד כשצריך לטפל בתינוק הבוכה בשעות הלילה. 

קוטל היתושים החדשני

הפעילות של קוטל היתושים החדשני מבוססת על קרניים אולטרה סגוליות – UV . היתרון של שיטה זו לעומת השיטות האחרות מתבטא בכך שאורך הגל קצר הרבה יותר מהאור ולכן יש לכך אפקטיביות, תוכלו למצוא את המוצר באתר Gogood קניות בזול באינטרנט.

הקולט העובד בטכנולוגיה ייחודית מסוגל לקטול את המעופפים, לשאוב אותם ולהחדיר אותם פנימה לתוך הקופסה. בהמשך הדרך המכשיר האיכותי מבצע גם השמדה של היצורים הללו וכך הקופסה תמיד נקייה. 

מדובר במכשיר בטיחותי המיוצר מחומרי גלם בטיב מעולה, הוא אינו גורם נזק לתינוקות או לבעלי החיים, אינו מרעיש ולכן לא מורגש כלל בבית. 

מומלץ לתלות אותו במקום גבוה יחסית וכך כל המעופפים יימשכו לאור האולטרה הסגול והם יסחפו פנימה ויושמדו.

מחפשים פתרון שישמור על הריהוט בחצר מפני צואה של מעופפים? בדקו כיסוי לכסאות

כתיבת תגובה

סגירת תפריט