מעלון למדרגות

מעלון למדרגות

מעלון למדרגות נחשב לאחד הפתרונות המושלמים ביותר, עבור כל אדם המתקשה לעלות או לרדת במדרגות. זהו פתרון אידיאלי עבור אנשים בגיל השלישי, ילדים, חולים במחלות קשות וכמובן נכים או בעלי מוגבלויות. ניתן היום למצוא סוגים שונים של מעלונים, אך הרעיון הכללי זהה בכל הדגמים. מדובר על כיסא המחובר למסילה ייעודית, אשר מאפשרת לכל אחד לעלות או לרדת מדרגות בלחיצת כפתור פשוטה. נהוג להתקין שלט אחד בקומה העליונה ושלט אחד בקומה התחתונה, על מנת לאפשר הזמנה של הכיסא לכל אחת מהקומות. ניתן להשתמש במכשיר בבתים פרטיים המכילים שתי קומות, בתים משותפים ואפילו בחוץ. החוכמה היא רק לבחור את המעלון האידיאלי ביותר למטרות שלכם.

מעלון למדרגות – טיפים לבחירה נכונה

קודם כל, חשוב להבין כי יש צורך לבחור במעלון המותאם לסוג גרם המדרגות שלכם. למשל, כאשר מדובר על מדרגות ישירות, יש צורך לבחור במעלון המתאים למדרגות מסוג זה. חשוב לוודא כי אורך המסילה של המעלון מתאים לאורך המדרגות שלכם. לעומת זאת, אם מדובר על מדרגות מתעקלות או בעלות פניות וסיבובים, יהיה צורך לבחור במעלון המותאם לכך. במקרה כזה, ניתן לבחור בין מעלון בעל סיבוב פנימי, או לחילופין, סיבוב חיצוני. רוב האנשים מעדיפים במעלון עם סיבוב פנימי, היות והדבר מעניק להם תחושת ביטחון גבוהה יותר. כמובן שחשוב לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם מעלון המותאם ספציפית לתנאי השטח שלכם.

לסיכום, כאשר מעוניינים לרכוש מעלון למדרגות, יש צורך לבחור את המעלון המתאים ביותר לבית שלכם ולתקציב שלכם. חשוב למשל לבחון את כושר הנשיאה של המעלון, לוודא כי הוא מתאים לגובה שלכם ולסוג המדרגות הרלוונטי עבורכם. כמו כן, כדאי לוודא כי מדובר על מוצר איכותי העומד בכל תווי התקן הנחוצים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט