מדוע כדאי לך לעשות בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון

מדוע כדאי לך לעשות בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון

את בהיריון קצת יותר מתקדם ואת מתחילה לעשות עכשיו בדיקות שונות לעובר? הגיע הזמן שבו את רוצה להסיר כל דאגה מלבך ולהבטיח שאת הולכת ללכת תינוק כמה שיותר בריא? אם כך, כמובן שאפשר להבין אותך, כי מי לא הייתה רוצה לעשות הכול כדי להיות רגועה יותר? כן חשוב לעשות בדיקת דם לגילוי של תסמונת דאון אצל העובר, כי הדבר האחרון שאת רוצה, זה ללדת תינוק חולה שישנה את המשפחה ויאתגר אותה עם קשיים משמעותיים ביותר. לכן, כאשר מדברים על בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון מדברים על משהו שכל אישה צריכה להכיר כי זו אופציה שיכולה להיות טובה יותר מבדיקות אחרות, במיוחד במצבים קיצוניים.

היתרונות של בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון לעומת בדיקות אחרות

בדרך כלל האופציות לגילוי של תסמונת דאון אצל העובר היא לעשות בדיקת מי שפיר או בדיקת דם לגילוי של תמונת דאון. עם זאת, הגיע הזמן שכל אישה תבין: האופציה של בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון טובה יותר ויש לכך כמה סיבות:

  • לא מחדירים שום חפץ זר אל חלל הרחם שצריך להישמר מוגן כל כך לכל אורך ההיריון.
  • אין כאבים מיוחדים אחרי הבדיקה כי זו בדיקת דם רגילה.
  • לא צריך להיות במנוחה שלושה ימים כי מייד אחרי בדיקת הדם ניתן לחזור לפעילות מלאה.

לכן שווה לך לשקול זאת, כי אין שום סיבה בעולם שבגללה את צריכה לסכן את ההיריון שלך.

בחרי היטב את המקום בו תעשי את הבדיקה

בין אם את חושבת על בדיקת דם לגילוי של תסמונת דאון ובין אם את חושבת על כל בדיקה אחרת שתעשי באופן פרטי, כדאי יהיה לבדוק לאיפה את פונה. האם בכל מכון רפואי תקבלי שירות מספיק טוב? והאם על כל מכון רפואי תרגישי שאת יכולה לסמוך? לא תמיד זה המצב ולכן בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון כדאי לעשות במקום מוביל בלבד. אפילו אם זה יעלה לך קצת יותר זה שווה את זה כי תצאי רגועה ותוכלי להמשיך בהיריון בשלווה עד הלידה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט