מה אתם צריכים לדעת על עדשות מולטיפוקל

מה אתם צריכים לדעת על עדשות מולטיפוקל

בעולם של היום יש כמות הגונה של אנשים אשר צריכים תיקון של מצב הראייה שלהם. אולי זה בשל העובדה כי יותר אנשים חשופים אל צפייה מול מסכים אלקטרוניים במשך של שעות ארוכות של היום, אבל התוצאה היא כזו אשר מראה בצורה מאוד ברורה כי ישנה עלייה מובהקת בכל מה שמביא אל אנשים את האפשרות לראות בצורה תקינה.

האפשרויות רק הולכות ונעשות יותר מתקדמות עם שלל של ניתוחים שמציעים את האפשרות להפסיק את השימוש בעזרים, לצד שלל של עדשות מגע ועדשות משקפיים שמגיעות עם שכלולים שעושים אותן לדבר יותר נוח מאי פעם לשימוש עבור שלל של מצבים שבהם צריכים תיקון של הראייה. אחת ההתקדמויות הבולטות היא עבור אנשים אשר צריכים פתרון יעיל עבור כמה בעיות של ראייה בעדשות מסוג מולטיפוקל.

>>> הקליקו וגלו פתרונות ראיה מתקדמים

למה צריכים עדשות מולטיפוקל

יש אנשים שיש להם בעיה של רוחק ראייה, אנשים שישי להם בעיה של קוצר ראייה, אנשים שלהם יש בעיה של אסטיגמציה, ואנשים שיש להם סוג של שילוב בין שלושת אלה או שילוב של שניים מאלה בו זמנית. לכן זה בולט לראות כי ישנם אנשים אשר יש להם שני סוגים של משקפי ראייה שבהם הם משתמשים עבור מצב שבו הם צריכים למשל, לקרוא עיתון, ומצב שני שבו הם צריכים להביט לכל מה שנמצא במוקד מרוחק יותר מהמקום שבו הם עומדים.

כאשר ישנה בעיה שכוללת כמה מוקדים שונים של בעיית ראייה הפתרון נכון להיום יכול להיות הרבה יותר נוח בעזרת שימוש עם עדשות שמיועדות בדיוק לכל אלה. עדשות מולטיפוקל הן עדשות רב מוקדיות אשר מאפשרות לשלב בצורה מוצלחת את כל סוגי המרשמים בזוג משקפיים אחד ויחידי.

ישנה תקופת הסתגלות

השילוב הזה של כמה מרשמים עבור כמה סוגים של בעיות ראייה אולי נשמע בלתי אפשרי, אבל בזכות הקדמה ניתן כבר לראות עד כמה אנשים משדרגים לעצמם את איכות החיים על ידי מעבר אל עדשות מולטיפוקל מסוג זה. מכיוון שדובר בעדשות מיוחדות שמצריכות שימוש נכון, זה מאוד חשוב כי האופטומטריסט אשר מבצע את התאמה של אלה יהיה בעל ניסיון ספציפי בסוג זה של עדשות וידע מה לבחון כדי להשיג את התוצאה הכי טובה ויעילה לכל לקוח. יש לקחת בחשבון כי ישנה תקופת התאקלמות די מובנת שיכולה לנוע בין כמה שעות לכמה שבועות.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט